Kako do super nagrada?

  • Njofra sladoled
  • Gool sladoled
  • Snjeguljica sladoled
  • Iz proizvoda
    Snjeguljica,
    Njofra punč

    i Gool skupi
    5 štapića
    i složi
    rečenicu
  • Prijavi se na
    besplatni telefon
    0800 5525
  • I najbrže Ledo vodi
    u Poljsku!

    Ledo te nagrađuje
    i s još puno super nagrada.

Nisi bio dovoljno brz? Ne brini, svi koji skupe bilo koju kombinaciju 5 štapića (uz Ledo, uživaj, za, Hrvatsku, navijaj) ulaze u VEELIKO izvlačenje i mogu osvojiti 5 putovanja za dvoje u zemlju pobjednicu ovogodišnjeg nogometnog spektakla! Štapiće pošaljite u omotnici s vašim osobnim podacima: imenom, prezimenom, adresom i brojem telefona na adresu Ledo d.d., pp 222, 10002 Zagreb do 10.9.2012.

Nagrade!

Nagrade za najbrže:

  • 5 x putovanje za dvije osobe u Poljsku da bodre naše nogometaše
  • 20 x dres hrvatske nogometne reprezentacije
  • 70 x lopta
  • 105 x majica

Glavna nagrada za izvlačenje:

5 x putovanje za dvije osobe u zemlju pobjednicu ovogodišnjeg nogometnog spektakla

Nagradna igra traje od 5.3. do 10.9.!

Video

Dobitnici

Ovdje ćemo objaviti dobitnike nakon osvajanja nagrada.

5 x putovanje za dvije osobe u zemlju pobjednicu ovogodišnjeg nogometnog spektakla

  1. Tomislav Krezić, Osječka 64, Dugo Selo
  2. Janja Žnidarić, Radnička 1 Hrašica, Varaždin
  3. Nada Maleš, Prisoje 74a, Dicmo
  4. Milva Golob, Beram 42a, Pazin
  5. Marko Dujmović, Matka Laginje 3, Karlovac

5 x putovanje za dvije osobe u Poljsku da bodre naše nogometaše

  1. Vladimir Šimović, Grada Chicaga 3, Zagreb
  2. Nevenka Vrhovski, Prozorska 41, Šenkovec
  3. Dario Lekšić, Dubravica 146, Zagreb
  4. Sanel Bejtović, Trnava I. 56, Zagreb
  5. Robert Bedenik, Zagrebačka 31a, Velika Gorica

20 x dres hrvatske nogometne reprezentacije

  1. Damir Knez, Žitnjak 43, Zagreb
  2. Marko Šarec, Blaškovečka 15, Sv. Ivan Zelina
  3. Štefanija Bosak, Cerje Jesenjsko 15, Gornje Jesenje
  4. Fran Severović, Matije Gupca 21, Orubica
  5. Bruno (Darko) Ristić, Kozari bok V. odvojak 11, Zagreb
  6. Monika Barbarić, 5. Kozari put 23, Zagreb
  7. Šimun Severović, Relkovićeva 10, Orubica
  8. Tomislav Makovičić, Savska 49, Orubica
  9. Ivan Lugarec, Dubravica 64, Zagreb
  10. Lea Blažević, Savska 179, Sisak
  11. Lovro Matković, Vlaška 79, Zagreb
  12. Nedin Hečimović, Mrkšina 72, Zagreb
  13. Snježana Vuković, Dvojkovićev put 15, Zagreb
  14. Marija Zlatanović, I. Gundulića 68, Davor
  15. Davorka Perak, Vankina 2, Zagreb
  16. Hrvojka Čudina, Mičevec, Majurčeva 12, Velika Gorica
  17. Kristian Mišković, Albaharijeva 9, Zagreb
  18. Željko Šimunović, Školska 11, Križ
  19. Patrik Tadej, 1. svibnja 2, Vrbovsko
  20. Tihana Kovačević, Čavle 256, Čavle

70 x lopta

  1. Dražen Strmečki, Lj.Gaja 20, Bednja
  2. Marina Turkalj, Dol 16, Lovas
  3. Anđa Pavelić, Mikrorajon 11 c, Sl.Brod
  4. Noa Spajić, Al. B.Jurišića 61, Zagreb
  5. Ana Virant Ramaj, Trnsko 31a, Novi Zagreb
  6. Branko Takač, Trg k.Krešimira 10, Koprivnica
  7. Alisa Kosanović, Sisačka cesta II odvojak br.20, Novi Zagreb
  8. Zorica Dorić, Zvonimirova obala 36, Slatine
  9. Monika Mamić-Pešo, Zvonimirova 52, Podstrana
  10. Zrinko Zrilić, E. Kotromanić 11/1, Zadar
  11. Silvija Tršić, Brsećinska 2, Dubrovnik
  12. Marin Lerotić, Velog Jože 8, Pula
  13. Monika Marković, Makarska ulica br. 32, Split
  14. Bernarda Marjanović, Kralja Tomislava 45, Davor
  15. Špiro Juraga, Luke 1, Murter
  16. Sara Serdarević, Don Mihovila Paulinovića 5, Baška Voda
  17. Ana Marušić, Put dvora 3, Marušići, Mimice
  18. Inga Salaj, Hvarska 57, Slavonski Brod
  19. Bernard Tomas, Dr. F.Tuđmana 4, Gromačnik, Sibinj
  20. Marinela Lenče Širac, N. Šubića Zrinskog 3, Pakrac
  21. Brankica Mrkonjić, Kijevska 8, Split
  22. Dario Cindrić, Antuna Mihanovića 18, Semeljci
  23. Kristina Grubeša, Rakitska cesta 108, Bestovje, Sv.Nedelja
  24. Marijana Mateša, 137. brigade 1, Duga Resa
  25. Vedran Putnik, R.Boškovića 4a, Dalj
  26. Barbara Čargonja, Čavle 39, Čavle
  27. Nataša Hojski, Kopernikova 32, Zagreb
  28. Ante Sorić, Put Polic 73, Bibinje, Zadar
  29. Ivan i Duje Barić, Dočine bb, Tugare
  30. Dijana Parčina, Rimski put 47, Kaštel Sućurac
  31. Slaven Kozina, Vedrine 111, Trilj
  32. Ivona Krpez, Nikole Kovačića 11, Marija Gorica
  33. Sara Omašić, dr.Josipa Omašića 22, Kaštel Lukšić
  34. Anamarija Morić, Kmanski prilaz IV 3, Split
  35. Zlata Jagličić, Put kave 47, Kaštel Sućurac
  36. Dajana Dukić, Vrh visoke 58, Split
  37. Nataša Balde, Istarska 6, Potpićan
  38. Matea Koričić, Pavlinski trg 9, Senj
  39. Tanja Gulan, Galovac, Zemunik
  40. Goran Josipović, Matoševa 1, Knin
  41. Ivan Maja, 30. svibnja 37d, Dalj
  42. Hrvoje Peranović, I. Mažuranić 62c, Županja
  43. Brajan Budić, Begovica 5, Pula
  44. Iva Bortul Turina, D.Selo 23, Šmrika
  45. Kristijan Golja, Plomin luka 21, Plomin
  46. Lucija Tomić, Čulinečka 87, Zagreb
  47. Marija Janković, Viktora Kovačića 18, Novi Zagreb
  48. Denis Duka, Dubrovačka 12, Split
  49. Nina Zec, Kod sv. Magdalene bb, Starigrad
  50. Goran Kedmenec, Prvomajska 48, Vularija, Orehovica
  51. Iva Bortul Turina, D.Selo 23, Šmrika
  52. Mirjana Tihi, Trg kralja Tomislava 3, Duga Resa
  53. Verica Cincović, Šimićeva 12, Split
  54. Marina Bogunović, Krašička 20, Zagreb
  55. Irena Martinić, XII Dalmatinske brigade 31b, Supetar
  56. Anamarija Laktašić, A.Hebranga 26, Sisak
  57. Doris Dodig, Primorska ul.38, Rogotin
  58. Vesna Dukić, Stjepana Radića 8, Trilj
  59. Daliborka Mijač, Krešimirova 1, Knin
  60. Tea Kojundžija, Kralja Zvonimira 108, Vinkovci
  61. Zoran Krobot, Selska 66, Hrastovsko, Ludbreg
  62. Ivica Matić, Stanka Vraza 19, Split
  63. Ružica Bajan, Dol 20, Lovas
  64. Luka Severović, Matije Gupca 21, Orubica
  65. Borna Trubić, Mala Švarča 47, Karlovac
  66. Karla Šestan, Brače Radića 32, Sveti Ivan Žabno
  67. Dragiton Zvonarić, Braće Radića 1, Pitomača
  68. Fran Mamić, Ilovca 8, Viškovo
  69. Srećko Zvonarić, Braće Radića 1, Pitomača
  70. Hrvoje Marušić, Amruševa 19, Zagreb

105 x majica

  1. Marica Božičević, Ivanićgradska 80, Zagreb
  2. Matej Vukanović, Vukovarska 11, Ploče
  3. Marija Mamić, Zvonimirova 52, Podstrana
  4. Anita Kober, Mirkovec Breznički 18a, Bisag
  5. Tadija Teklič, Stupi 30, Kaštel Lukšić
  6. Stipe Čagalj, Stinice 55, Split
  7. Gasper Bataljaku, Obala Maratuša 40, Brodarica
  8. Ljiljana Šarić, Hrvace 234 c, Hrvace
  9. Krunoslav Kovačić, Nehruov trg 23, Novi Zagreb
  10. Marina Ribić, Vile Velebita 8c, Zagreb
  11. Zorana Čulić, Barčev trg 15, Zagreb
  12. Karlo Miškulin, Lišice 9, Senj
  13. Žaklina Vujčić, Miličeva 66, Split
  14. Dražen Bajt, Ante Starčevića 60, Sesvete
  15. Šime Bajlo, Put Murata 18a, Zadar
  16. Gordana Barišić, Barakovićeva 17, Split
  17. Ivan Barešić, Trg kralja Tomislava 6, Duga Resa
  18. Karlo Katušić, P.Krešimira IV br 4, Sl.Brod
  19. Mirko Delač, Senjsko 145, Vrbovsko
  20. Danijela Poldrugač, Mostarska 34, Sesvete
  21. Krunoslav Grgurić, Jozefinska cesta 42, Duga Resa
  22. Dean Vrh, Peroj 97, Vodnjan
  23. Oliver Perković, Sv.Rok 45, Ogulin
  24. Pia Bešić, Put Križa 6, Skradin
  25. Zvonimir Kanižaj, Istarska 18, Zagreb
  26. Almedina Rahmanović, Trg sv. Barbare 5, Rijeka
  27. Luka Mužinić, Poljičke Kneževine 47, Srinjine
  28. Tino Knezović, Vukovarska 180, Split
  29. Stjepan Grbić, Homerova 7, Orahovica
  30. Dorijana Marović, Kaštanjer 19, Pula
  31. Manuela Šabić, Čilipska 15, Dubrovnik
  32. Dino Selimović, Strossmayerova 3, Kraljevica
  33. Katica Hodak, Drenje Šćitarjevsko 1, Velika Gorica
  34. Erman Lukas, Dubrovačka 22, Rovinj
  35. Anica Piljaš, Osječka 9, Varaždin
  36. Jerko Pralija, Table 23, Split
  37. Miriam Stilinović, Frančeskija 53b, Savudrija
  38. Jakov Kelečavić, Bedemi zadarskih pobuna 2, Zadar
  39. Anton Škunca, Tenčićeva 8, Rijeka
  40. Mario Linić, Čavle 161, Čavle
  41. Milica Miš, Novoselska 33, Vukovar
  42. Ljiljana Tomašić, A.Radića 21, Bapska
  43. Vera Ljubas, Radoslava Cimermana, Zagreb
  44. Leon Peharda, Donje Ladanje, V.Nazora 126, Maruševac
  45. Martina Kokša, Trg kralja Tomislava 19, Molve
  46. Luka Šunjo, Dudini 25, Solin
  47. Slavica Teklić, Stupi 30, Kaštel Lukšić
  48. Marija Lazar, Dravska 4, Gola
  49. Renata Medvidović, Odeska 7, Split
  50. Petar Božović, Škrljevo 278, Škrljevo
  51. Meri Kozina, Vedrine 111, Trilj
  52. Sven Mikulin, N.Tesle 27, Velika Gorica
  53. Anica Kanižaj, 6. Novoselski odvojak 7, Zagreb
  54. Miljenka Vrdoljak-Lolo, Kralja Tomislava 100, Trilj
  55. Marinko Rašić, Hrvatskih branitelja 68, Ruščica
  56. Srđana Urlić, Kralja Zvonimira 27, Split
  57. Sanja Vidaković, J.Dobrile 32, Velika Gorica
  58. Zorka Pasarić, D.Cesarića 1, Zagreb
  59. Nikolina Klepac, Donja Topličica 15a, Sveti Ivan Zelina
  60. Ivan Magdić, Turanj 63a, Karlovac
  61. Mirna Pervan, Domovinskog rata 32, Trilj
  62. Antonela Dutković, Turanjski poloj 1, Karlovac
  63. Melanija Milatović, Svetojakobska 5c, Zagreb
  64. Monika Berić, Petra krešimira IV/4, Sl.Brod
  65. Marinko Rašić, Hrvatskih branitelja 68, Ruščica
  66. Elena Martinović, Braće Bačić, Rijeka
  67. Marija Katalinič, Braće Radev 2, Zagreb
  68. Plavetna Šivak, Jaruščica 9a, Zagreb
  69. Danica Kreso, Ive Vojnovića 81, Dubrovnik
  70. Marina Ribić, Vile Velebita 8c, Zgreb
  71. Ivan Prkut, Vukovarska 11, Mlini
  72. Živko Cetina, 43. istarske divizije 5, Fažana
  73. Silvija Nikić, Šibenska 9, Split
  74. Dejana Subašić Trušćek, Vodenička 2, Osijek
  75. Marino Lovrić, Ćelijska 5, Zagreb
  76. Katica Hodak, Drenje Šćitarjevsko 1, Velika Gorica
  77. Filip Gorupec, Bukovački put 8, Zlatar Bistirca
  78. Branka Mihaljević, Vumelje 28, Markuševec, Zagreb
  79. Andreja Širac, Stjepana Širca 5, Prekopakra, Pakrac
  80. Martina Malenić, Hudobička 12, Brezovica
  81. Matea Smolić, Debeljak 74, Sukošan
  82. Marinko Rašić, Hrvatskih branitelja 68, Ruščica
  83. Antea Pešo, Zvonimirova 52, Podstrana
  84. Ana Udovičić, V.Nazora 121, Stari Mikanovci
  85. Siniša Dumanić, Šibenska 21, Split
  86. Tanja Gulan, Galovac, Zemunik
  87. Igor Glavurdić, Trg sv.Bernarda 19, Funtana
  88. Matija Blašković, Matoševa 22, Karlovac
  89. Mauro Mlinarić, Kopernikova 46, Zagreb
  90. Leonardo Vincetić, Tomislavova 234, Knin
  91. Vice Vučko, Lulićeva 5, Makarska
  92. Ivan Omašić, Dr, J.Omašića 22, Kaštel Lukšić
  93. Davor Bazina, Tolstojeva 41, Split
  94. Radojka Sever, Braće Seljana 7, Zagreb
  95. Jelka Tomaš, Triljska 26, Split
  96. Tin Bauman, Slavka Kolara 13a, Velika Gorica
  97. Damir Garac, Hercegovačka 16, Stobreč
  98. David Orlić, Grbe 20, Nin
  99. Emma Kopač, Biskupa P. Žanića 29, K. Novi, Split
  100. Evita Peyrek, Starčevićeva 24c, Split
  101. Stela Krupljanić, M.Trnine 35, Zagreb
  102. Dora Bošnjaković, A.Radića 1, Bapska
  103. Željko Piljaš, Osječka 9, Varaždin
  104. Milan Jagličić, Put kave 47, Kaštel Sućurac
  105. Renata Baćan Peškir, J.Jelačića 16, Zaprešić