toggle menu Ledo
Hrvatski
Toggle search

Ledo Hrvatska

Ledo Hrvatska

Ledo Hrvatska

LEDO plus d.o.o.

Čavićeva 1a, 10000 Zagreb, Hrvatska

Tel: +385 (0)1 2385 542

 e-mail: ledo@ledo.hr

Lokacija LEDO plus d.o.o. na karti

LEDO plus Hrvatska

Investicije
E-mail: investicije@ledo.hr
(T: +385 1 2385 826)
Izvoz
E-mail: export@ledo.hr
(T: +385 1 2385 560)
Ljudski resursi
E-mail: ljudski.resursi@ledo.hr
 
Kadrovski poslovi i zapošljavanje  (T: +385 1 2385 829)
Kvaliteta
E-mail: kvaliteta@ledo.hr 
(T: +385 1 2385 516)
Marketing
E-mail: marketing@ledo.hr
(T: +385 1 2385 629)
Marketing – Grupa Sladoled
E-mail: sladoled@ledo.hr
Marketing – Grupa smrznuto povrće i voće
E-mail: povrce@ledo.hr
Marketing - Grupa smrznuta riba
E-mail: riba@ledo.hr
Marketing - Grupa smrznuta tijesta
E-mail: tijesto@ledo.hr
Marketing - Grupa smrznuta jela
E-mail: gotova.jela@ledo.hr
Nabava
E-mail: nabava@ledo.hr
(T: +385 1 2385 844)
Prodaja
E-mail: prodaja@ledo.hr
T: 01 2412 996
T: 01 2412 997
Zaštita okoliša i održivi razvoj
E-mail: okolis@ledo.hr
(T: +385 1 2385 801)
Financije
E-mail: financije@ledo.hr
(T: centrala +385 1 2385 667)
Investitori
E-mail:
ledo.investors@ledo.hr
(T: +385 1 2385 526)
Proizvodnja
(T: +385 1 2385 769)

Osnovni podaci

Naziv društva LEDO plus d.o.o.
Adresa sjedišta društva Čavićeva 1a
Poštanski broj i grad sjedišta 10000 Zagreb
Adresa za zaprimanje pošte Čavićeva 1a
MBS 081180418
OIB 07179054100
Djelatnost Proizvodnja sladoleda
NKD 10.52
Matični broj poslovnog subjekta 4938763
PDV ID HR07179054100
IBAN - primarni račun za uplatu HR0225030071111001896
Banka - primarni račun Sberbank d.d., Varšavska 7, 10000 Zagreb, Hrvatska
SWIFT - primarni račun VBCRHR22
GLN 3855900009403
Zastupnici društva Marin Poljak, predsjednik Uprave, Filip Mutić, član Uprave

Newsletter

Ako želite primati svježe novosti iz Leda, unesite svoju email adresu.

Ledo.hr