toggle menu Ledo
Hrvatski
Toggle search

Dobitnici nagradne igre Štrumpfovi

Dobitnici nagradne igre Štrumpfovi

Dobitnici nagradne igre Štrumpfovi

Sladoled Ledo Štrumpfovi osvojio je ljubitelje ovih simpatičnih stvorenja okusima vanilije i žvakaće gume. Donosimo popis dobitnika vrijednih nagrada u Ledo nagradnoj igri Štrumpfovi.


Dobitnici nagradnog putovanja u Gardaland

  1. Bokor Nika, Požega
  2. Vlah Frane, Lovran
  3. Posavac Leona, Petrinja
  4. Milinović Mihael, Zagreb

Dobitnici Konzum bona

  1. Lesar Petar, Čakovec
  2. Kocić Ana, Slavonski Šamac
  3. Bježančević Martina, Zagreb
  4. Turk Lara, Sveta Nedelja
  5. Vincelj Ivan, Pregrada
  6. Vugrinec Nataša, Trnovec Bartolovečki
  7. Matak Dražen, Bjelovar
  8. Krezić Ante, Dugo Selo
  9. Dianić Leon, Ivanić-Grad
  10. Lukić Ivona, Novo Čiće


Dobitnici plišane igračake Štrumpfovi

  1. Kičić Magdić Zvjezdana, Nova Gradiška
  2. Kuhar Petra, Samobor
  3. Palfi Božica, Mursko Središće
  4. Kovačić Kristina, Križ
  5. Kuzmanović Fran, Zagreb
  6. Knezić Željka, Oroslavje
  7. Tovarović Mirjana, Virovitica
  8. Buble Gordan, Makarska
  9. Duić Marinko, Vinkovci
  10. Roginek Duh Vesna, Bisag
  11. Bartolac Štefanija, Novska
  12. Mladineo Brničević Melis, Split
  13. Šurina Ana, Dugo Selo
  14. Kordoš Zrinka, Orahovica
  15. Ružić-Wagnes Jasna, Zagreb
  16. Moslavac Zvonko, Virovitica
  17. Puž Karla, Virovitica
  18. Faletar Jakov, Vođinci
  19. Jug Mirko, Virovitica
  20. Nemćić Damjan, Koprivnica
  21. Crnjaković Saša, Koprivnica
  22. Žufika Katja, Koprivnički Ivanec
  23. Mikšaj Vinka i Magdalena, Varaždin
  24. Mikić Marijana, Đakovo
  25. Međimurec Lukas, Voloder
  26. Bežulj Tamara, Matulji
  27. Cvetko Ivan, Zagreb
  28. Kopasić-Petrinjak Sandra, Ivanec
  29. Palokaj Jan, Zagreb
  30. Žubar Dario, Varaždin
  31. Rusman Maja, Varaždin
  32. Vučić Zdravko, Sinj
  33. Talaja Juraj, Osijek
  34. Milić Sanja, Rijeka
  35. Habijan Dragica, Mursko Središće
  36. Dražin Marin, Kaštel Kambelovac
  37. Levar Lidija, Zagreb
  38. Lukačić Miljenko, Prelog
  39. Čipin Zorka, Šibenik
  40. Matešić Ruta, Zabok
  41. Gundelj Vladimir, Aljmaš
  42. Novak Hrvoje, Čakovec
  43. Rakarić Danijel, Topusko
  44. Mihael Katić, Generalski Stol
  45. Marinčić Bruno, Karlovac
  46. Kopp Karlo, Rijeka
  47. Rubeša Tin, Rijeka
  48. Marmilić Jan, Zagreb
  49. Vučić Mario, Sinj
  50. Antal Vlado, Lipik
  51. Polanec Drobec Valerija, Zagreb
  52. Ninčević Lovre, Solin
  53. Klepac Antonija, Šenkovec
  54. Kolac Tina, Čakovec
  55. Marmilić Krešimir, Zagreb
  56. Cajzek Ksenija, Varaždin
  57. Horvat Matija, Štrigova
  58. Vučko Martina, Dugo Selo
  59. Novosel Marijana, Novi Zagreb
  60. Škrinjar Ivica, Pregrada
  61. Krezić Tomislav, Dugo Selo
  62. Cetina Ksenija, Zagreb
  63. Vuković Goranka, Bjelovar
  64. Mucić Žana, Vrgorac
  65. Mihoci Đurđica, Zagreb
  66. Damjanović Nika, Zagreb
  67. Krupljanin Mladen, Dugo Selo
  68. Vincelj Fanika, Đurmanec
  69. Holinka Melissa, Končanica
  70. Stapić Vesna, Split
  71. Hanžić Josip, Zagreb
  72. Nićin Ivana, Višnjevac
  73. Tukač Stefani, Virovitica
  74. Matekalo Ivan, Slavonski Brod
  75. Krištofić Branka, Čakovec
  76. Maceković Ema, Velika Gorica
  77. Ferčić Debeoc Ivana, Čazma
  78. Polanec Drobec Valerija, Zagreb
  79. Hanna Jančevski, Špišić Bukovica
  80. Degač Mihael, Križevci
  81. Oldrich Hanzl, Varaždin
  82. Adamić-Gregurec Blaženka, Vinica
  83. Šiptar Ivka, Đurđevac
  84. Rušin Natali, Krk
  85. Ružić Val, Zaprešić
  86. Cocut Leonora i Andrea, Veliki Grđevac
  87. Matošević Toni, Semeljci
  88. Racić Zrinka, Đakovo
  89. Debeljak Laura, Hum Na Sutli
  90. Kovačić Kristina, Križ
  91. Jugović Filip, Zagreb
  92. Špiranec Pavao, Pitomača
  93. Plečko Roco, Krapinske Toplice
  94. Padovan Plantić Nikolina, Vela Luka
  95. Lapaš Elena, Sirać
  96. Barbarić Snježana, Osijek
  97. Bijelić Denis, Đulovac
  98. Marušić Ivana, Mlini
  99. Obrovac Nika, Mokošica
  100. Matković Ivan, Stobreč

Dobitnici štrumpf figurice Set

  1. Knežević Snježana, Vrpolje
  2. Šišić Alena, Sesvete
  3. Kerepčić Eva, Požega
  4. Kopasić-Petrinjak Sandra, Ivanec
  5. Burazin Davor, Osijek
  6. Pukec Ljubica, Križevci
  7. Gašperov Sonja, Split
  8. Tumpa Bruno, Sveti Križ Začretje
  9. Boršić Marko, Radovan
  10. Popović Marija, Novi Zagreb
  11. Bašić Mikula, Split
  12. Mandekić Marko, Dubrava
  13. Rakitić Noa, Sikirevci
  14. Bezjak Antonio, Samobor
  15. Dokić Biljana, Tenja
  16. Zekić Zlatko, Primorski Dolac
  17. Marinić Frano, Sisak
  18. Kopričanec Jasna, Đurđevac
  19. Vujnović Ema, Vrbovsko
  20. Štoos Natalija, Kupljenovo
  21. Kelava Ivan, Dugo Selo
  22. Čeh Nika, Virovitica
  23. Pongrac Mario, Sveta Nedelja
  24. Jermaniš Keira, Buzet
  25. Batrnek Damir, Čepin
  26. Nikolić Jakov, S.P. Selo
  27. Klepac Antonija, Šenkovec
  28. Bunić Matea, Bjelovar
  29. Valčić Emanuel, Kastav
  30. Šalić Nina, Nova Vas
  31. Bajs Jakov, Gradec
  32. Luburić Tomislav, Zagreb
  33. Kostelac Marko, Sveta Nedelja
  34. Delić Lucija, Kaštel Lukšić
  35. Jovanović Sonja, Split
  36. Kir Mia, Pakrac
  37. Božić Lorena, Pakrac
  38. Miletić Tihomir, Petrinja
  39. Novaković Kalaš Lada, Jurdani
  40. Stić Sara, Jastrebarsko
  41. Pužar Karolina, Zagreb
  42. Ozimec Iva, Novoselec
  43. Bogadi Marko i Matej, Zagreb
  44. Matić Elena, Vrbovec
  45. Babić Dorotea, Zagreb
  46. Grubić Jelčić Marko, Solin
  47. Vuković Goranka, Bjelovar
  48. Buschbacher Martina, Valpovo
  49. Grozdek Dragana, Beli Manastir
  50. Matas Iva, Split
  51. Martić Filip, Križevci
  52. Đurić Danijela, Zagreb
  53. Matojina Jelena, Zagreb
  54. Tokić Ivana, Dugi Rat
  55. Pejić Andreja, Smokvica, Korčula
  56. Cafuk Veronika, Jastrebarsko
  57. Skokandić Josip, Žrnovo
  58. Černeka Lena, Buzet
  59. Jakobović Vukanović Ivana, Osijek
  60. Bekina Tajana, Bizovac
  61. Vukić Dora, Zagreb
  62. Žufika Ivana, Zagreb
  63. Martinčić Mirjana, Požega
  64. Bušić Luka, Vrbovec
  65. Meščić Vita, Slavonski Šamac
  66. Kolar Martina, Zagreb
  67. Mikojević Laura, Novi Zagreb
  68. Kaselj Brigita, Zagreb
  69. Rade Filip, Karlovac
  70. Markoci Nataša, Poznanovec
  71. Mandekić Valentino, Dubrava
  72. Vakante Ines, Split
  73. Međurečan Andrea, Rijeka
  74. Moslavac Svjetlana, Virovitica
  75. Živković Robert, Šibenik
  76. Barkić Ema, Podravske Sesvete
  77. Đurić Danijela, Zagreb
  78. Lehpamer Božidar, Samobor
  79. Niemčić Cvjeta, Zagreb
  80. Borojević Gabriela, Sumartin, Otok Brač
  81. Brlenić David, Turčin
  82. Bošnjaković Nataša, Zagreb
  83. John Deni Anita, Brestovac
  84. Dorčić Zvonimir, Zadar
  85. Grujčić Ivana, Osijek
  86. Lerga Ira, Viškovo, Rijeka
  87. Dobošić Teo, Čakovec
  88. Grenc Kristijan, Split
  89. Škvorc Luka, Lopatinec
  90. Prnjat Barbier Pasko, Dubrovnik
  91. Milanja Ante, Zadar
  92. Dražin Josip, Kaštel Kambelovac
  93. Vidović Helena, Varaždin
  94. Sajko Nikola, Varaždin
  95. Cuculić Nataša, Rijeka
  96. Ivančić Lucija, Varaždin
  97. Đulabić Ines, Zagreb
  98. Šimić Sandra, Zagreb
  99. Drinjak Jakov, Njivice
  100. Korenjak Tomislav, Koprivnički Bregi
  101. Toić Lucija, Cres
  102. Rack Kristian, Osijek
  103. Šestan Medea, Tinjan
  104. Turkalj Domagoj, Lovas
  105. Labinjan Nika, Poreč
  106. Katinić Bernarda Viktor, Vodice
  107. Iličić Irena, Lukač
  108. Ćuća Stefan, Đulovac
  109. Škoda Duje, Povljana
  110. Pahek Alen, Čakovec
  111. Čajka Luka, Brestovac
  112. Vrlić Vedran, Banova Jaruga
  113. Palada Filip, Marina
  114. Stipić Marija, Zadar
  115. Vajdić Antonia, Vidovec
  116. Berženi Snježana, Višnjevac
  117. Kral Nika, Tenja
  118. Sremac Nikolina, Borovo
  119. Kopasić-Petrinjak Sandra, Ivanec
  120. Švec Lana, Križevci
  121. Katalenić Maristella, Zagreb
  122. Stopić Antonela, Višnjan
  123. Milić Marina, Donji Miholjac
  124. Grlaš Patricia, Viškovo
  125. Janković Josip, Popovača
  126. Bajić Katarina, Valpovo
  127. Anušić Roko, Bistrinci, Belišće
  128. Kos Valentina, Višnjevac
  129. Brezarić Kjara, Dunjkovec, Nedelišće
  130. Povodnja Karlo, Mihovljan, Čakovec
  131. Mijatović Maja, Zagreb
  132. Silaj Adrian, Vratišinec
  133. Karlo Palfi, Pribislavec, Čakovec
  134. Špiranović Petar, Višnjevac
  135. Cerovec Marija, Zagreb
  136. Matić Endi, Višnjan
  137. Došen Patrik, Matulji
  138. Prencis Dora, Rovinj
  139. Doboš Dorina, Batina
  140. Šloser Ema, Zagreb
  141. Janjuz Vanja, Sisak
  142. Bugarinović Sanja, Bjelovar
  143. Jelić Ela, Farkaševac
  144. Ciprić Željko, Nova Gradiška
  145. Terek Vanesa, Slatina
  146. Jukić Dorotea, Strizivojna
  147. Plečko Nicole, Zagreb
  148. Filković Tin I Sven, Zagreb
  149. Lešević Paula, Dubrovnik
  150. Buban Rafael, Sesvete
  151. Vukasović-Vuletić Ana, Brsečine, Zaton Veliki
  152. Grabovac Branimir, Zagreb
  153. Naglić Meri, Rijeka
  154. Cvetković Lea, Đurđevac
  155. Antić Karla, Selce
  156. Jalšovec Tena, Šenkovec, Čakovec
  157. Tovarović Karlo, Split
  158. Batić Anita, Dubrovnik
  159. Paraminski Mateo, Dubrava
  160. Bardić Mia, Kloštar Ivanić
  161. Borković Lana, Belica
  162. Blažević Dario, Ružić – Čavoglave
  163. Ivanović Petar, Knin
  164. Maravić Kristina, Rijeka
  165. Paić Hrbat Gloria, Umag
  166. Cocut Valentina, Velika Pisanica Veliki Grđavac
  167. Gajski Nikola, Jakovlje
  168. Novak Natalija, Split
  169. Grnovšek Ema, Kumrovec
  170. Grubiša Elena, Omiš
  171. Vukić Noemia, Sisak
  172. Kavran Tomislav, Zagreb
  173. Sokolov Tatjana, Split
  174. Čolig Mateja, Ježdovec, Lučko
  175. Levačić Cvok Mirela, Zagreb
  176. Mihina Barbara, Jastrebarsko
  177. Čelan Marian, Novska
  178. Ciboci Andreja, Velimirovac, Našice
  179. Štajduhar Emil, Koška
  180. Domjan David, Gornje Vratno, Cestica
  181. Šulek Karmen, Zagreb
  182. Mrkonjić Petra, Strmec Samoborski
  183. Ivanković Jakov, Gornji Laduč, Šenkovec
  184. Žepina Zara, Zadar
  185. Jakov Bajs, Gradec
  186. Mađar Emilija, Šibenik
  187. Zeman Stela, Osijek
  188. Spajić Stjepan, Županja
  189. Skladany Lucija, Baška
  190. Zrilić Antonela, Zadar
  191. Šain Lidija, Zagreb
  192. Pećnik Sanja, Desinić
  193. Habić Mirjana, Zagreb
  194. Lugarić Jasmin, Hum Na Sutli
  195. Pašić Ema, Skrad
  196. Ružić Dijana, Delnice
  197. Petras Horvat Barbara, Narta
  198. Hadžiefendić Dino, Pula
  199. Zekanović Ana, Ražanac
  200. Fattoz-Hlaj Oskar, Umag
Ledo.hr