toggle menu Ledo
Hrvatski
Toggle search

Popis dobitnika u nagradnoj igri "FC Barcelona" 2015.

Popis dobitnika u nagradnoj igri "FC Barcelona" 2015.

Popis dobitnika u nagradnoj igri "FC Barcelona" 2015.

Dobitnici u nagradnoj igri FC Barcelona 2015.

Putovanje u Barcelonu za dvije osobe (1x)

  1. Kristijan Kobaš, 32275 Bošnjaci

Školski set FC Barcelona (100x)

  1. Danijel Krezić, 10370 Dugo Selo
  2. Dinko Kralik, 31000 Osijek
  3. Goran Posarić, 23000 Zadar
  4. Marko Žanetić, 20271 Blato
  5. Ivka Marić, 33525 Sopje
  6. Emanuel Markulin, 10410 Velika Gorica
  7. Ivan Cuculić, 51223 Škrljevo
  8. Dora Katić, 47000 Karlovac
  9. Roko Mosi, 48350 Đurđevac
  10. Marko Čeko, 21214 Kaštel Kambelovac
  11. Zdravka Križanić, 44000 Sisak
  12. Martin Filipov, 10040 Zagreb
  13. Leon Marković, 32252 Otok
  14. Ivan Gugić, 20271 Blato
  15. Toni Tičić, 51000 Rijeka
  16. Ivan Kušan, 44250 Petrinja
  17. Barbara Hergotić, 40314 Selnica
  18. Mateo Dika, 51000 Rijeka
  19. Renato Polak, 31328 Lug
  20. Matej Bota, 43274 Severin
  21. Ivan Ilčić, 10040 Zagreb
  22. Lea Branilović, 40323 Prelog
  23. Rea Novak, 22000 Šibenik
  24. Luka Mikac, 42206 Petrijanec
  25. Filip Živko, 22300 Knin
  26. Jure Dragičević, 21400 Supetar
  27. Lovre Katušić, 21000 Split
  28. Marin Vojičić, 31000 Osijek
  29. Nada Miličić, 32100 Vinkovci
  30. Roko Ljubić, 10000 Zagreb
  31. Danka Perić, 31000 Osijek
  32. Antonio Sentić, 52100 Pula
  33. Terezija Anbertović, 32271 Rokovci
  34. Luka Nikolić, 35224 Sikirevci
  35. Tvrtko Kolar, 42000 Varaždin
  36. Dunja Svalina, 31000 Osijek
  37. Ivan Majačić, 32270 Županja
  38. David Minković, 10298 Bistra
  39. Lukas Knežević, 23000 Zadar
  40. Melani Vidošić, 31000 Osijek
  41. Borna Vidaković, 31000 Osijek
  42. Irena Pejić, 47000 Karlovac
  43. Marina Kresonja, 31000 Osijek
  44. Gordana Mikulić, 40000 Čakovec
  45. Dominik Jelić, 35403 Rešetari
  46. Luka Šišnović, 47000 Karlovac
  47. Lovro Hruštek, 40311 Lopatinec
  48. Ivan Kolar, 49294 Kraljevec na Sutli
  49. Leon Vučurović, 20235 Zaton Veliki
  50. Roko Božić, 21204 Dugopolje
  51. Tihomir Šatović, 10361 Sesvetski Kraljevec
  52. Bojan Gobbo, 52100 Pula
  53. Silvo Maček, 40000 Čakovec
  54. Emil Vrbanec, 40000 Čakovec
  55. Marija-Magdalena Ceovski, 32236 Ilok
  56. Edo Švigir, 34000 Požega
  57. Patrik Razum, 10370 Dugo Selo
  58. Antonija Salaj, 44330 Novska
  59. Sven Sabo, 44320 Kutina
  60. Vincenca Krupljanin, 10370 Dugo Selo
  61. Ivan Branković, 31000 Osijek
  62. Marin Oršolić, 47000 Karlovac
  63. Luka Kujadin, 10360 Sesvete
  64. Emil Žgrblić, 52210 Rovinj
  65. Ivor Keber, 10360 Sesvete
  66. Nikola Bjelajac, 52470 Umag
  67. Alenka Bondža, 32100 Vinkovci
  68. Luka Zaputović, 21000 Split
  69. Anita Milas, 51000 Rijeka
  70. Matija Kovačević, 34330 Trenkovo
  71. Petar Pajić, 35252 Sibinj
  72. Jakov Lukša, 10299 Marija Gorica
  73. Robert Brajnović, 23450 Obrovac
  74. Luka Miočić, 23000 Zadar
  75. Ivona Starčević, 34310 Pleternica
  76. Marijana Jambrošić, 40317 Podturen
  77. Alan Končar, 10000 Zagreb
  78. Davorko Vrus, 47000 Karlovac
  79. Lidija Strelec, 42000 Varaždin
  80. Iva Ribarić, 31418 Drenje
  81. Josip Zlovečera, 10000 Zagreb
  82. Nino Rebić, 51000 Rijeka
  83. Karlo Habek, 10000 Zagreb
  84. Matteo Fabac, 52470 Umag
  85. Tomislav Pletikapić, 10360 Sesvete
  86. Noa Potnar, 42230 Ludbreg
  87. Mirjana Blanuša Krivičić, 51216 Viškovo
  88. Olga Sedlar, 10410 Velika Gorica
  89. Marica Biošić-Šmuljić, 35000 Slavonski Brod
  90. Ivan Peić, 35420 Staro Petrovo Selo
  91. Ivan Gorski, 47000 Karlovac
  92. Luka Čoklec Ladika, 47282 Kamanje
  93. Zdenko Knezić, 49243 Oroslavje
  94. Dino Špoljarić, 42230 Ludbreg
  95. Tihomir Perković, 10370 Dugo Selo
  96. Karlo Špančić, 44430 Hrvatska Kostajnica
  97. Ante Begović, 34000 Požega
  98. Marko Andrić, 21420 Bol
  99. Blaž Župa, 21232 Dicmo
  100. Matej Bošković, 20343 Rogotin

Slušalice FC Barcelona (100x)

  1. Tijana Svržnjak, 48000 Koprivnica
  2. Ivana Lovasić, 48312 Rasinja
  3. Luka Tucak, 31206 Erdut
  4. Antonio Valjak, 49284 Budinščina
  5. David Smokrović, 47000 Karlovac
  6. Tena Vrh, 10370 Dugo Selo
  7. Damir Lončarić, 42000 Varaždin
  8. Josip Ključarić, 42220 Novi Marof
  9. Nardo Draljaš, 21000 Split
  10. Andreja Matak, 43000 Bjelovar
  11. Maja Novosel, 10310 Ivanić Grad
  12. Pjero Bodulić, 21000 Split
  13. Fran Baković, 10000 Zagreb
  14. Antonio Bajs, 42201 Beretinec
  15. Antonio Pezer, 52466 Novigrad
  16. Žana Plastić, 20000 Dubrovnik
  17. Davor Hladnić, 42230 Ludbreg
  18. Tafra Bartul, 21310 Omiš
  19. Suzana Čičak, 35000 Slavonski Brod
  20. Vedran Patača, 51000 Rijeka
  21. Mario Violić, 10110 Zagreb
  22. Dragana Romić, 31324 Jagodnjak
  23. David Išek, 44415 Topusko
  24. Ivana Petrović, 31400 Đakovo
  25. Maja Kočiš, 10410 Velika Gorica
  26. Vito Pejić, 10000 Zagreb
  27. Bruno Zanetti, 34000 Požega
  28. Danijela Kuzman, 31326 Darda
  29. Kristina Hlupić, 10361 Sesvetski Kraljevec
  30. Erik Roža, 52341 Žminj
  31. Anna Perković, 21238 Otok(Dalmatinski)
  32. Patrik Kucljak, 33000 Virovitica
  33. Dino Kodžaga, 33405 Pitomača
  34. Leona Matković, 31540 Donji Miholjac
  35. Marin Rimac, 32221 Nuštar
  36. Branko Panajotov, 10000 Zagreb
  37. Roko Medak, 31220 Višnjevac
  38. Marija Škalin, 10370 Dugo Selo
  39. Željka Knezić, 49243 Oroslavje
  40. Luka Čuturilo, 52210 Rovinj
  41. Roland Maglić Metikoš, 52100 Pula
  42. Andrija Ivanković, 31000 Osijek
  43. Dalibor Stanić, 10430 Samobor
  44. Antonija Salaj, 44330 Novska
  45. Šimun Andrić, 23000 Zadar
  46. Ante Radić, 22203 Rogoznica
  47. Marija Živčec, 40314 Selnica
  48. Ivan Vlahović, 49244 Stubičke Toplice
  49. Franko Fabijanović, 21420 Bol
  50. Josip Sakač, 40313 Sv. Martin na Muri
  51. Noa Berić, 22000 Šibenik
  52. Josip Horvat, 32271 Andrijaševci
  53. Ivan Žaja, 47000 Karlovac
  54. Nikola Kovačić, 10090 Zagreb
  55. Mihael Bionda, 53231 Plitvička Jezera
  56. Suzana Kokot, 10450 Jastrebarsko
  57. Josip Bićanić, 53231 Plitvička Jezera
  58. Miloš Jelić, 22221 Lozovac
  59. Melani Pavliško, 10296 Luka
  60. Andrija Matijašević, 32100 Vinkovci
  61. Snježana Erdeš, 32000 Vukovar
  62. Vito Zrilić, 10000 Zagreb
  63. Anđela Čagalj, 21315 Dugi Rat
  64. Zdenko Knezić, 49243 Oroslavje
  65. Marko-Antonio Belić, 40323 Prelog
  66. Armando Lučić, 35400 Nova Gradiška
  67. Vedran Horvat, 10000 Zagreb
  68. Ana Maria Žinić, 44000 Sisak
  69. David Milanović, 52341 Žminj
  70. Boris Šebalj, 22300 Knin
  71. Ena Begonja, 51000 Rijeka
  72. Antonio Kezele, 51314 Ravna Gora
  73. Dražen Matak, 43000 Bjelovar
  74. Karlo Bašić, 35000 Slavonski Brod
  75. Frane Janjić, 23000 Zadar
  76. Ninko Mirić, 47220 Vojnić
  77. Frane Kekez, 35000 Slavonski Brod
  78. Izabela Zec, 51000 Rijeka
  79. Blaženka Dorner, 10290 Zaprešić
  80. Lovro Ilić, 10000 Zagreb
  81. Jure Marić, 35000 Slavonski Brod
  82. Dujo Magzan, 20350 Metković
  83. Renata Jerbić, 10410 Velika Gorica
  84. Fran Đeraj, 35400 Nova Gradiška
  85. Danijel Maltak, 40323 Prelog
  86. Anto Anušić, 10000 Zagreb
  87. Marijan Madić, 21260 Imotski
  88. Margita Popović, 49210 Zabok
  89. Mario Kiš, 42230 Ludbreg
  90. Nikola Berošević, 31000 Osijek
  91. Christina Cvetković, 52100 Pula
  92. Slaven Vidaković, 44000 Sisak
  93. Snježana Čupen, 10000 Zagreb
  94. Sandra Ulaković, 47251 Bosiljevo
  95. Nenad Ričković, 44317 Popovača
  96. Matija Vincelj, 49218 Pregrada
  97. Luka Dražetić, 44250 Petrinja
  98. Damjan Dabo, 10020 Zagreb
  99. Marija Horvat, 10410 Velika Gorica
  100. Tomislav Krezić, 10370 Dugo Selo

Službene FC Barcelona lopte (200x)

  1. Tatjana Poslon, 49210 Zabok
  2. Karlo Marović, 10430 Samobor
  3. Manuel Brgić, 52100 Pula
  4. Vito Kleščić, 10430 Samobor
  5. Lukas Babajko, 51219 Čavle
  6. Gabriel Kamenjaš-Morber, 32242 Slakovci
  7. Josip Mezak, 10090 Zagreb
  8. Jadranka Husinec, 10000 Zagreb
  9. Ante Mioč, 20340 Ploče
  10. Martina Butković Kontešić, 10000 Zagreb
  11. Damir Šlibar, 10000 Zagreb
  12. Josip Hren, 10434 Strmec Samoborski
  13. Jakov Oršić, 43284 Hercegovac
  14. Sven Nemec, 10020 Zagreb
  15. Stefan Đukić, 23445 Srb
  16. Bojana Radaković, 10000 Zagreb
  17. Marko Pejaković, 35400 Nova Gradiška
  18. Dijana Čačić Komadina, 51550 Mali Lošinj
  19. Patrik Raguž, 10000 Zagreb
  20. Dragan Basalo, 10020 Novi Zagreb
  21. Matej Tomac, 51300 Delnice
  22. Nataša Smuđ, 43240 Čazma
  23. Antonio Kovačić, 35400 Nova Gradiška
  24. Maja Čičić, 10310 Ivanić Grad
  25. Dragutin Sambolec, 42206 Petrijanec
  26. Irena Milak, 10410 Velika Gorica
  27. Andrija Masar, 10000 Zagreb
  28. Maja Jovinac, 31550 Valpovo
  29. Jasenka Kujundžić, 35000 Slavonski Brod
  30. Ivana Macokatić, 31000 Osijek
  31. Ivan Jurković, 35000 Slavonski Brod
  32. Matija Šestan, 23222 Zemunik D.
  33. Erik Mikša, 52100 Pula
  34. Petra Muselinović, 10410 Velika Gorica
  35. Ante Ševerdija, 10370 Dugo Selo
  36. Vesna Volorev, 20000 Dubrovnik
  37. Toni Blagaić, 21000 Split
  38. Josip Kiš, 40000 Čakovec
  39. Josip Perković, 44320 Kutina
  40. Antonio Vincelj, 49218 Pregrada
  41. Karla Srdanović, 21000 Split
  42. Stipan Pišpek, 10020 Zagreb
  43. Emanuel Tkalčec, 48327 Molve
  44. Marko Žarić, 10370 Dugo Selo
  45. Marina Gaborović, 31550 Valpovo
  46. Željka Pavličić, 32100 Vinkovci
  47. Dino Matić, 32000 Vukovar
  48. Dean Bauer, 10000 Zagreb
  49. Filip Bajsić, 31000 Osijek
  50. Stjepan Sesvečan, 31431 Čepin
  51. DIno Pecotić, 20272 Smokvica
  52. Ljubica Jambrošić, 40317 Podturen
  53. Gino Kuhar, 52100 Pula
  54. Dražen Ćućić, 31000 Osijek
  55. Jelica Majdiš, 31400 Đakovo
  56. Lucija Krilanović, 20213 Čilipi
  57. Tomislava Vijant, 31000 Osijek
  58. Petra Vidaković, 31000 Osijek
  59. Dora Rebeka Kunštić, 10000 Zagreb
  60. Pavle Đordić, 32275 Bošnjaci
  61. Jakov Martinjak, 10382 Donja Zelina
  62. Samir Hasanović, 52100 Pula
  63. Josip Matić, 21209 Mravince
  64. Radojka Jurina, 43240 Čazma
  65. Lena Pruginić, 47220 Vojnić
  66. Toni Ursić, 21300 Makarska
  67. Luka Krčelić, 47286 Mahično
  68. Dubravka Jurleka, 22215 Zaton
  69. Antonio Tuhtan, 51215 Kastav
  70. Amra Tatarević, 52470 Umag
  71. Matija Hohnjec, 42206 Petrijanec
  72. Ivona Janota, 34000 Požega
  73. Ana Marija Mudri, 33520 Slatina
  74. Luka Zaputović, 21000 Split
  75. Alenka Skubic, 22000 Šibenik
  76. Nikola Nemeš, 32100 Vinkovci
  77. Lovre Abramac, 22320 Drniš
  78. Matej Ročok, 23206 Sukošan
  79. Mislav Kukošić, 47240 Slunj
  80. Domagoj Bubanović, 10450 Jastrebarsko
  81. Dario Hrebak, 42000 Varaždin
  82. Dunja Čović, 51215 Kastav
  83. Katarina Perica, 22235 Kaprije
  84. Karlo Tomić, 33406 Lukač
  85. Marko Pavličević, 44317 Popovača
  86. Anela Galić, 21000 Split
  87. Jelena Bosman, 48000 Koprivnica
  88. Stipan Ivčević, 21000 Split
  89. Matej Perić, 21314 Sumpetar
  90. Luka Borovac, 51000 Rijeka
  91. Ivona Živković, 32274 Štitar
  92. Duje Škoda, 23249 Povljana
  93. Benjamin Preksavec, 44330 Novska
  94. Katarina Vugec, 10294 Donja Pušća
  95. Edo Štefanac, 10000 Zagreb
  96. Zorzi Šimunov, 21000 Split
  97. Linda Ercegović, 21000 Split
  98. Suzana Nimčević, 23420 Benkovac
  99. Mirela Antol, 32100 Vinkovci
  100. Josip Polić, 21210 Solin
  101. Marino Lovrenčić, 31554 Gat
  102. Ivona Marinković, 23450 Obrovac
  103. Bruno Čustović, 20236 Mokošica
  104. Karlo Marač, 21251 Žrnovnica
  105. Tin Janoš, 31326 Darda
  106. Marinko Đerek, 47000 Karlovac
  107. Petar Žiković, 51215 Kastav
  108. Marin Rimac, 32221 Nuštar
  109. Nenad Odorčić, 10290 Zaprešić
  110. Darko Bažulj, 10360 Sesvete
  111. Toni Repanić, 21485 Komiža
  112. Ante Dželalija, 32000 Vukovar
  113. Mirko Paša, 10000 Zagreb
  114. Karlo Bertusi, 48260 Križevci
  115. Dajana Bezeg, 51000 Rijeka
  116. Luka Čuturilo, 52210 Rovinj
  117. Mišel Gobin, 23272 Kali
  118. Tonka Marčić, 22000 Šibenik
  119. Nickol Udovičić, 51000 Rijeka
  120. Filip Beatović, 42000 Varaždin
  121. Leni Kristić, 10000 Zagreb
  122. Leopold Timi Kadić, 10020 Zagreb
  123. Vlatka Odak Vragović, 10090 Zagreb
  124. Marijan Kučar, 42250 Lepoglava
  125. Ante Zekić, 21227 Primorksi Dolac
  126. Mladen Petrač, 10000 Zagreb
  127. Lidija Blanuša, 51216 Viškovo
  128. Emanuel Pintarić, 40323 Prelog
  129. Marko Radošević, 10000 Zagreb
  130. Luka Gogoljak, 32253 Komletinci
  131. Petar Starčević, 21000 Split
  132. Slavica Luburić, 10020 Zagreb
  133. Marijana Filipović, 44318 Voloder
  134. Fausto Bartolić, 52100 Pula
  135. Lovro Tadić, 31540 Donji Miholjac
  136. Ivica Klarica, 23420 Benkovac
  137. David Krevatin, 52210 Rovinj
  138. Damir Husarek, 32270 Županja
  139. Ivan Erdelez, 21230 Sinj
  140. Jure Škoprc, 21210 Solin
  141. Ljubo Rađa, 21000 Split
  142. Andrija Matijašević, 32100 Vinkovci
  143. Ana Jerković, 21000 Split
  144. Ivana Laušić, 21253 Gata
  145. Jadranko Milašinžić, 10413 Kravarsko
  146. Blaženka Štukar, 10040 Zagreb
  147. Roko Knezić, 49243 Oroslavje
  148. Irena Maršalek, 31431 Čepin
  149. Ana Lešković, 49245 Gornja Stubica
  150. Ana Ilić Galić, 10000 Zagreb
  151. Mislav Vidaček, 42220 Novi Marof
  152. Ivana Benković, 33520 Slatina
  153. Branimir Čaljkušić, 21000 Split
  154. Ines Čani Rozman, 48000 Koprivnica
  155. Adam Panić, 51000 Rijeka
  156. Antonia Paškvalić, 52434 Boljun
  157. Dejan Stanković, 52000 Pazin
  158. Dino Svalina, 31000 Osijek
  159. Dino Slavka, 32000 Vukovar
  160. Tajana Golub, 42240 Ivanec
  161. Aleksandar Kramar, 40323 Prelog
  162. Josip Pranjić, 42204 Kneginec Gornji
  163. Saša Cafuk, 42000 Hrašćica
  164. Leon Đuderija, 21460 Stari Grad, Hvar
  165. Jasminka Čakanić, 43500 Daruvar
  166. Ana Boch, 10000 Zagreb
  167. Dominik Ožbolt, 10020 Novi Zagreb
  168. Manuel Brgić, 52100 Pula
  169. Sanjin Tomšić, 40315 Mursko Središće
  170. Patrik Kovačić, 42205 Vidovec
  171. Josipa Radić, 22203 Rogoznica
  172. Jasmina Radovčić, 22000 Šibenik
  173. David Marković-Đurin, 31000 Osijek
  174. Toni Grašo, 10000 Zagreb
  175. Josipa Broz, 10314 Križ
  176. Luka Dražetić, 44250 Petrinja
  177. Marko Memić, 52220 Labin
  178. Mia Perši, 42000 Varaždin
  179. Ivica Marić, 33525 Sopje
  180. Katrin Veselinović, 31403 Vuka
  181. Denis Novak, 48000 Koprivnica
  182. Vedran Parača, 51000 Rijeka
  183. Iris Pisačić, 48000 Koprivnica
  184. Marija Grebenar, 10090 Zagreb
  185. Bruno Trgovčević, 51211 Matulji
  186. Erik Koprivnjak, 43000 Bjelovar
  187. Jasna Gobac, 20236 Nova Mokošica
  188. Petra Buterin, 23000 Zadar
  189. Roko Božić, 21204 Dugopolje
  190. Hrvoje Lovrić, 43000 Bjelovar
  191. Dubravko Bartulac, 31222 Bizovac
  192. Tihomir Kosić, 44000 Sisak
  193. Niko Bošković, 20343 Rogotin
  194. Iva Biškupić, 43270 Veliki Grđevac
  195. Ankica Grdan, 48350 Đurđevac
  196. Luka Povodnja, 40000 Čakovec
  197. Mario Gajski, 31500 Našice
  198. Matej Kušan, 44250 Petrinja
  199. Jan Totar, 32000 Vukovar
  200. Lidija Križan, 43232 Berek
Ledo.hr