Kontakt

LEDO plus d.o.o.

Čavićeva 1a, 10000 Zagreb, Hrvatska
Tel: +385 (0)1 2385 542
E-mail: ledo@ledo.hr

Lokacija LEDO plus d.o.o. na karti

LEDO plus Hrvatska

Investicije
E-mail: investicije@ledo.hr
Tel: +385 1 2385 826
Izvoz
E-mail: export@ledo.hr
Tel: +385 1 2385 560
Ljudski resursi
E-mail: ljudski.resursi@ledo.hr
Kadrovski poslovi i zapošljavanje  (Tel: +385 1 2385 829)
Kvaliteta
E-mail: kvaliteta@ledo.hr
Tel: +385 1 2385 516
Marketing
E-mail: marketing@ledo.hr
Tel: +385 1 2385 629
Marketing –
Grupa Sladoled
E-mail: sladoled@ledo.hr
Marketing –
Grupa smrznuto povrće i voće
E-mail: povrce@ledo.hr
Marketing -
Grupa smrznuta riba
E-mail: riba@ledo.hr
Marketing -
Grupa smrznuta tijesta
E-mail: tijesto@ledo.hr
Marketing -
Grupa smrznuta jela
E-mail: gotova.jela@ledo.hr
Nabava
E-mail:nabava@ledo.hr
Tel: +385 1 2385 844
Prodaja
E-mail: prodaja@ledo.hr
Tel: +385 1 2412 996
Tel: +385 1 2412 997
Zaštita okoliša i održivi razvoj
E-mail: okolis@ledo.hr
Tel: +385 1 2385 801
Financije
E-mail: financije@ledo.hr
Tel: centrala +385 1 2385 667
Investitori
E-mail: ledo.investors@ledo.hr
Tel: +385 1 2385 526
Proizvodnja
Tel: +385 1 2385 769

Osnovni podaci

Naziv društva
LEDO plus d.o.o.
Adresa sjedišta društva
Čavićeva 1a
Poštanski broj i grad sjedišta
10000 Zagreb
Adresa za zaprimanje pošte
Čavićeva 1a
MBS
081180418
OIB
07179054100
Djelatnost
Proizvodnja sladoleda
NKD
10.52
Matični broj poslovnog subjekta
4938763
PDV ID
HR07179054100
IBAN - primarni račun za uplatu
HR0225030071111001896
Banka - primarni račun
Sberbank d.d., Varšavska 7, 10000 Zagreb, Hrvatska
SWIFT - primarni račun
VBCRHR22
GLN
3855900009403
Zastupnici društva
Ivan Babić, predsjednik Uprave,
Filip Mutić, član Uprave